اعلام اسامی برندگان مسابقه هفته کتاب اعضای کتابخانه های گویای نابینایان و کم بینایان سامسونگ

 

مسابقه کتابخانه های دیجیتال گویای نابینایان و کم بینایان سامسونگ کشور به مناسبت هفته کتاب که از 24 آبان لغایت 30 آبان بود، برگزار شد.

مهندس منصور شادکام، دبیر کتابخانه های گویای سامسونگ در خصوص این مسابقات گفت: در مجموع 197 نفر در سه رده سنی کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان شرکت کردند که استان کرمانشاه در هر سه رده عناوین برتر را از آن خود کرد.

وی بیان کرد: مسابقات کتاب خوانی در راستای افزایش مطالعه در میان نابینایان صورت می گیرد و بازتاب حضور این تعداد شرکت کننده بیانگر استقبال آنها از کتابخانه های گویای سامسونگ است.

قائم مقام انجمن نابینایان ایران در ادامه افزود: در هر رده سنی به 15 نفر هدایایی اهدا کردیم که در رده سنی کودکان 45 نفر، رده سنی نوجوانان 38 نفر و در بخش جوانان و بزرگسالان، 114 نفر شرکت کردند. مهندس شادکام گفت: استان کرمانشاه با همت مربی زحمت کش خود خانم عزیزی توانست در رده سنی کودکان 5 نفر، نوجوانان 10 و بزرگسالان 11 نفر را در میان نفرات برتر مسابقات داشته باشد.

دبیر کتابخانه های گویای سامسونگ با اشاره به سؤالات این مسابقات گفت: در رده سنی کودکان کتاب امپراتور و بلبل معرفی شد که کودکان باید برداشت های خود را برای ما ارسال می کردند که به 15 برداشت برتر جوایزی اهدا شد.

در رده سنی نوجوانان، کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب معرفی شد و 18 سؤال به صورت تستی و دو سؤال هم در خصوص کتابخانه ها بود و هر سؤال 5 امتیاز داشت. در این رده نیز به 15 نفر برتر که توانستند بیشترین امتیاز را بدست آورند، جوایزی اهدا شد.

مهندس شادکام در خصوص کتاب بخش بزرگسالان نیز اظهار داشت: کتاب شاهزاده روم در این رده سنی معرفی شد و مانند بخش نوجوانان، 18 سؤال به صورت چهار گزینه ای و دو سؤال هم در خصوص کتابخانه ها بود.

وی در پایان گفت: از 15 کتابخانه 13 کتابخانه در این مسابقه شرکت کردند و جا دارد از شرکت سامسونگ که در زمینه مسئولیت های اجتماعی در راستای توسعه فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در میان نابینایان تلاش می کند تشکر کنیم.

کتاب رکن اصلی فرهنگ است و ما قصد داریم در ادامه سال، از این دست مسابقات برگزار کنیم.

گفتنی است: از میان این 13 کتابخانه، بخش نابینایان سامسونگ کتابخانه خاتم الانبیا استان کرمانشاه به عنوان کتابخانه برتر و سرکار خانم فروزان عزیزی به عنوان کتابدار و مربی برگزیده انتخاب شد.

در پایان به افراد برگزیده طبق جداول زیر جوایزی اهدا شد.

اسامی برندگان در این مسابقه نیز به شرح زیر است: 

 

ردیف نام استان و شهرستان نام و نام خانوادگی نمره از 100
1 کرمانشاه – کرمانشاه راحله بخشی 100
2 کرمانشاه – کرمانشاه امیرعلی همتی 100
3 کرمانشاه – کرمانشاه تارا قلوزی 100
4 کرمانشاه – کرمانشاه هستی آزادی 100
5 کرمانشاه – کرمانشاه یسنا ویسی 100
6 بوشهر – بوشهر حسن نوری پور 100
7 بوشهر – بوشهر آرین جمالی 100
8 فارس – ارسنجان یسنا نارکی 100
9 فارس – ارسنجان فاطمه رحیمی 100
10 اصفهان – کاشان یاسمن ولی پور 100
11 خراسان جنوبی – بیرجند نازنین زهرا صفری 100
12 کرمان – کرمان آتنا شهریاری 100
13 ایلام – ایلام نیایش صحرایی 100
14 گلستان – گرگان محمدرضا خوری 100
15 خوزستان – اهواز نوید هاشمی 100

این مسابقه در تاریخ 28 آبان 1399 بین 15 کتابخانه دیجیتال گویا برگزار که13 کتابخانه از طریق فضای مجازی و تلفن بین اعضای کودک ،نوجوان و جوان بزرگسال برگزار شد.تعداد کل شرکت کنندگان 197 نفر که از این بین در بخش کودک 45 نفر شرکت کردند.و 15 نفر که  بهترین برداشت خود را از کتاب امپراتور و بلبل ارائه نمودند طبق جدول زیر انتخاب شدند.

 

 

در بخش نوجوان 18 سوال از کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب و 2 سوال اطلاعات عمومی به صورت چهارگزینه‌ای

مطرح  و بین اعضا ارسال شد و 38 نفر شرکت کردند که در این رده 15 نفر طبق جدول برنده شدند.

ردیف نام استان و شهرستان نام و نام خانوادگی نمره از 100
1 کرمانشاه – کرمانشاه احمدرضا رشیدی 100
2 کرمانشاه – کرمانشاه پارمیس قباسیاه 95
3 کرمانشاه – کرمانشاه امیرحسین فتحی 95
4 کرمانشاه – کرمانشاه الینا السادات موسوی 95
5 زنجان – زنجان حدیث انصاری 90
6 زنجان – زنجان زهرا نعمتی 90
7 کرمانشاه – کرمانشاه فاطمه ویسی 90
8 کرمانشاه – کرمانشاه تارا مهر پاک 90
9 اصفهان – کاشان ریحانه کمالی 90
10 کرمانشاه – کرمانشاه وحید مرادی 85
11 کرمانشاه – کرمانشاه رضا مرادی 85
12 کرمانشاه – کرمانشاه آرش لطیفی 85
13 کرمانشاه – کرمانشاه آتویا کاکائی 85
14 آذربایجان غربی – ارومیه میعاد کان سخا 85
15 خوزستان – اهواز یاسمن دامک 85

 

 

 

 

 ازکتاب شاهزاده روم برای گروه سنی جوان و بزرگسال 18 سوال و 2 سوال اطلاعات عمومی به صورت چهارگزینه‌ای مطرح شد که در این بخش بیشترین شرکت کننده با تعداد 114 نفر شرکت کردند و 15 نفر اول طبق جدول انتخاب شدند.

ردیف ناماستانوشهرستان نامونامخانوادگی نمرهاز 100
1 کرمانشاه – کرمانشاه مسرور رحمانی 100
2 کرمانشاه – کرمانشاه مهنوش گمار 100
3 کرمانشاه – کرمانشاه کیمیا همتی 100
4 کرمانشاه – کرمانشاه فریبا دولتیاری 100
5 کرمانشاه – کرمانشاه فروزان عزیزی 100
6 کرمانشاه – کرمانشاه رسول شمشیری 100
7 کرمانشاه – کرمانشاه ژیلا قلندری 100
8 کرمانشاه – کرمانشاه رابعه سلیمی 100
9 کرمانشاه – کرمانشاه خدیجه موسوی 100
10 کرمانشاه – کرمانشاه ابوذر منصوری 100
11 اصفهان – کاشان صدیقه سقازاده آرانی 100
12 اصفهان – کاشان محمد شبانی 100
13 اصفهان – کاشان فاطمه شبانی 100
14 خوزستان – اهواز علیرضا نتاج انصار 100
15 کرمانشاه – کرمانشاه مسعود بهمن پور 95

 

دیدگاهتان را بنویسید